Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Nokia Suite
Nokia İçin Yedekleme Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Nokia Suite programı ile Nokia cep telefonunuzdaki bilgilerinizi bilgisayara kolay bir şekilde taşıyabilir ve düzenleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. 

Nokia telefonunuzu yedeklemek için kullanabileceğiniz başarılı bir program olup tüm bunlarla birlikte düzenleme işlemi yapmanıza imkan sağlıyor. Kartvizitler, görevler, toplantılar ve daha fazla bilgiyi bilgisayarınızda güncel tutabilirsiniz. 

Nokia Suite programı ile multimedya dosyalarınızı yani fotoğraflarınızı, videolarınızı ve müziklerinizi telefonunuza kopyalayabilir aynı şekilde telefonunuzdan bilgisayarınıza kopyalayabilirsiniz..

İçerisinde yer alan sürükle bırak desteği sayesinde yedekleme işlemlerinizi yapmak kolaylaşıyor. Kartvizit bilgilerinizi sorunsuz bir şekilde Ovi.com'da, Outlook Express ve Microsoft Outlook hesaplarınızla senkronize edebilirsiniz..

Önemli yazılım güncellemelerini de Nokia Suite ile kontrol edebilirsiniz.Telefonunuzdan daha fazla yararlanabilmeniz için Nokia Suite programını kullanabilirsiniz. Telefonunuzu keşfedebilmeniz için içerisinde çeşitli araçlar bulundurmaktadır. Verileri hızlı senkronize edebildiği için verimli bir çalışma elde edersiniz. İyi sunulmuş kullanıcı arayüzü dışında Türkçe dil desteği ile kullanımda kolaylık sağladığını göreceksinizdir.  Eğer sizinde Nokia telefonunuz varsa Nokia Suite programını kullanmanızı öneriyorum. Çünkü ihtiyaç duyduklarınızdan fazlasını sunuyor. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
3.8.30
BOYUT
101.4 MB
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İNDİRİLME
2,071
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.