Nords: Heroes of the North indir
Nords: Heroes of the North

Nords: Heroes of the North indir

Eklenme Tarihi: 8 yıl önce

Web Tabanlı Online Strateji Oyunu

Nords: Heroes of the North, ebedi kış şartları altında oynayabileceğiniz başarılı bir strateji oyunudur. Windows bilgisayarlarınızda oynamanız için hazırlanan Nords: Heroes of the North oyununda farkı stratejik durumlar sizleri bekliyor. Windows akıllı telefon ve tabletlerinizde oynayabiliyorsunuz. Farklı temaların ve farklı çağ uyarladığı oynanışıyla ön plana çıkıyor. Kurguyla bu dalda hakkı verilesi gereken herşeyi veren Nords: Heroes of the North oyununun çizimleri ve renk paletleri ön plana çıkıyor.

Ayrıca seslendirmeler ise oldukça başarılı. Web'e taşınan bir oyun olup klan oluşturmanın büyük önem taşığı Nords: Heroes of the North oyununda 3 farklı ırk bulunmaktadır. Bahsetmiş olduğunuz bu ırkların binaları ve diğer özellikleri de birbirinden farklı ilerlemektedir. Elfler, kuzeyliler ve orklardan oluşan bu üçgende oyuna kuzeylilerle başlamanızı öneriyorum.

Bina ve cephaneler ise oyunun arka planına çok yakıştığından dolayı karakterlerle birnevi keyifli anlar da sizleri bekliyor. Kaliteli grafiklerin sunulduğu Nords: Heroes of the North oyununda sizleri aksiyon dolu anlar bekliyor. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Strateji
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
2,836
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?