Norton Ghost

Norton Ghost

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Güvenli Veri Yedekleme Programı

Norton Ghost programı sayesinde bilgisayarınızda yer alan dosyaları yahut verileri güvenli bir şekilde yedekleyebilirsiniz. Windows işletim sisteminizi yükledikten sonra eğer sizinde zamanınızı sürücüleri yükleme işi çok alıyorsa Norton Ghost programı sayesinde bu zamanı en aza indirebilirsiniz. 

Program aracılığıyla sabit diskinizin sistem geri yüklemesinin hemen ardından içerisine tekrar kurmanız mümkün. Düzenli olarak diskinizin yedeğini alıyorsanız Norton Ghost programı ani sistem kapanmalarında dosyalarınızı koruyabilmektedir. Gerektiğinde sistem geri yüklemesi yapmanıza da olanak sağlıyor. 

Almış olduğunuz yedeklere ulaşamama ihtimaline karşın yedeklerinizin tamamını kendi FTP sitesinde kopyalamaktadır. 

Elinizde bulunan dosyalarınızı mevcut ağda bulunan depolama aygıtlarında yedekleyebilen Norton Ghost programı anti-virüs korumasının bulunmadığı durumlarda bilgisayarda kendi koruma sistemini devreye koyuyor. 

İlk alınan yedekten sonra sadece değişen dosyaları yedekleyen Norton Ghost programı yedeklerinizin boyutlarını depolama esnasında küçültüğ önemli dosyaları korumaktadır. Norton Ghost programının çalışabilmesi için .Net Framework gereklidir. Dilerseniz buraya tıklayarak indirme işlemini başlatabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Yedekleme
VERSIYON
15.0.0.35659
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
2,636
HEMEN İNDİR (119.68 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?