Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Norton Ghost
Güvenli Veri Yedekleme Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Norton Ghost programı sayesinde bilgisayarınızda yer alan dosyaları yahut verileri güvenli bir şekilde yedekleyebilirsiniz. Windows işletim sisteminizi yükledikten sonra eğer sizinde zamanınızı sürücüleri yükleme işi çok alıyorsa Norton Ghost programı sayesinde bu zamanı en aza indirebilirsiniz. 

Program aracılığıyla sabit diskinizin sistem geri yüklemesinin hemen ardından içerisine tekrar kurmanız mümkün. Düzenli olarak diskinizin yedeğini alıyorsanız Norton Ghost programı ani sistem kapanmalarında dosyalarınızı koruyabilmektedir. Gerektiğinde sistem geri yüklemesi yapmanıza da olanak sağlıyor. 

Almış olduğunuz yedeklere ulaşamama ihtimaline karşın yedeklerinizin tamamını kendi FTP sitesinde kopyalamaktadır. 

Elinizde bulunan dosyalarınızı mevcut ağda bulunan depolama aygıtlarında yedekleyebilen Norton Ghost programı anti-virüs korumasının bulunmadığı durumlarda bilgisayarda kendi koruma sistemini devreye koyuyor. 

İlk alınan yedekten sonra sadece değişen dosyaları yedekleyen Norton Ghost programı yedeklerinizin boyutlarını depolama esnasında küçültüğ önemli dosyaları korumaktadır. Norton Ghost programının çalışabilmesi için .Net Framework gereklidir. Dilerseniz buraya tıklayarak indirme işlemini başlatabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
SON SÜRÜM
15.0.0.35659
BOYUT
119.68 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
2,247
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.