NTFS Undelete

NTFS Undelete

Eklenme Tarihi: 7 yıl önce

Silinen Dosya Kurtarma Programı

Windows işletim sistemli bilgisayarınız üzerinde kullanabileceğiniz NTFS Undelete programı sayesinde sisteminizin diskinde silinmiş olan dosyaları kolayca geri getirebilirsiniz. 

Ücretsiz olarak sunulan başarılı bir disk yönetim aracı olup SD kartına kadar neredeyse her konumdan dosya kurtarabiliyorsunuz. Bu sayede yanlışlıkla silinmiş olan verilere kolay bir şekilde ulaşabiliyorsunuz. 

Tüm dosya formatları için destek sunan NTFS Undelete programı silinen dosyalarınız hangi tür olursa olsun tespit edilerek kurtarılmaları mümkün bir durum oluyor. Ancak NTFS Undelete programını kullanırken dikkat etmeniz gereken şey dosyaların üzerinden ne kadar uzun zaman geçtiyse onların kurtarılmalarının da o kadar zorlaşıyor. Zira eski dosyaların üzerine yazılan diğer dosyalar bir süre sonra silinen dosyaları geri kazanmak imkansız hale gelebiliyor. NTFS Undelete programı ile dosyaları geri döndürmeniz mümkün. 

Çeşitli filtreleme seçenekleri bulunduran NTFS Undelete programı sayesinde dosya tespit işlemini kolaylaştırabiliyorsunuz. Eğer sizde özel bir dosyayı arıyorsanız NTFS Undelete programıyla geri getirebilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Dosya ve Disk Yöneticileri
VERSIYON
3.0.6.604
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
1,614
HEMEN İNDİR (2.58 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?