Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

NTFS Undelete
Silinen Dosya Kurtarma Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Windows işletim sistemli bilgisayarınız üzerinde kullanabileceğiniz NTFS Undelete programı sayesinde sisteminizin diskinde silinmiş olan dosyaları kolayca geri getirebilirsiniz. 

Ücretsiz olarak sunulan başarılı bir disk yönetim aracı olup SD kartına kadar neredeyse her konumdan dosya kurtarabiliyorsunuz. Bu sayede yanlışlıkla silinmiş olan verilere kolay bir şekilde ulaşabiliyorsunuz. 

Tüm dosya formatları için destek sunan NTFS Undelete programı silinen dosyalarınız hangi tür olursa olsun tespit edilerek kurtarılmaları mümkün bir durum oluyor. Ancak NTFS Undelete programını kullanırken dikkat etmeniz gereken şey dosyaların üzerinden ne kadar uzun zaman geçtiyse onların kurtarılmalarının da o kadar zorlaşıyor. Zira eski dosyaların üzerine yazılan diğer dosyalar bir süre sonra silinen dosyaları geri kazanmak imkansız hale gelebiliyor. NTFS Undelete programı ile dosyaları geri döndürmeniz mümkün. 

Çeşitli filtreleme seçenekleri bulunduran NTFS Undelete programı sayesinde dosya tespit işlemini kolaylaştırabiliyorsunuz. Eğer sizde özel bir dosyayı arıyorsanız NTFS Undelete programıyla geri getirebilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
3.0.6.604
BOYUT
2.58 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,486
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.