Open IV Package Installer indir
Open IV Package Installer

Open IV Package Installer indir

Eklenme Tarihi: 8 yıl önce

GTA 4, GTA 5 Ve Max Payne 3 Yama Yükleme Programı

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabileceğiniz Open IV Package Installer programı sayesinde GTA 4, GTA 5 yada Max Payne 3 oyunlarına mod yükleyebilirsiniz. Mod kullanma konusunda sizlere yardımcı olacak olan program mod yüklemenize yardımcı olmaktadır. Mod yükleme işini kolay bir şekilde gerçekleştiren Open IV Package Installer programı mod yükleme işlemini sadece 3 kolay adımda gerçekleştirmenize imkan sağlamaktadır. 

Open IV Package Installer programını sitemizden indirdikten sonra yazılımı çalıştırmanız gerekiyor. İkinci adımda ise yazılım başladıktan sonra hangi modu yüklemek istediğinizi seçmeniz gerekiyor. Üçüncü adımda ise mod yükleyeceğiniz oyunun bilgisayarınızda yüklü olduğu klasörü seçip yükleme işlemini tamamlamanız gerekiyor. 

Ayrıca kullanıcılara bahsi geçen oyunların data dosyalarını incelemenize imkan sağlamaktadır. Oyunda bulunan ses dosyalarına 3 boyutlu modellemelere ve kaplamalara da göz atabilirsiniz. Eğer sizde GTA 4, GTA 5 ve Max Payne 3 oyunlarına yama yüklemek istiyorsanız Open IV Package Installer programını kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Yamalar
VERSIYON
2.6.4
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
8,267
HEMEN İNDİR (4.02 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?