Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Outlast Türkçe Yama
Outlast Oyunu Türkçe Dil Paketi

Editör: Eklenme Tarihi: 7 yıl önce

Eğer korku oyunlarını seviyorsanız çok seveceğiniz harika bir yapım olan Outlast için Oyun çeviri ekibi tarafından sizler için hazırlanmış Türkçe bir yamadır.

Bu oyunda Miles Upshur adlı kahramanımızı yönetmekle görevlisiniz. Kahramanımıza bilinmeyen bir kaynakla gelen mesaj sonrasında terk edilmiş bir hastaneye gider ve bu hastanede ilginç olaylar onu beklemektedir. Karşılaştığı dehşet verici olayları keşfetmeye çalışan Miles, yakın dövüşte  usta olmadığı için size zayıf olduğu hissini verirken olaylardan ürkmeniz için daha çok heyecanlandırıyor.

Oyun içerisinde ışık olarak cep telefonunuzu kullanırken sessiz koridorlar içerisinde gezerken dehşet verici olaylar karşısında karşılaştığınız sır perdelerini çözerken notlarınızı alıyorsunuz. Outlast oyununu daha zevkli oynamanız için tamamen Rürkçe okuyabilmeniz için sizlere sunuyoruz.

Oyunçeviri ekipleri tarafından hazırlanan bu yama oyun içerisindeki menüleri, alt yazıları ve oyunda keşfettiğiniz olayları not almanızı kolaylaştırmak adına Türkçe yapıyor. Ve oyunu daha iyi anlamanızı sağlıyor. Korku oyunlarından vazgeçemiyorsanız Outlast'ı Türkçe oynamanız için bu yamayı tavsiye ediyoruz.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
2.00
BOYUT
4.43 MB
DİLLER
Türkçe
İNDİRİLME
63,793
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.