Overfall

Overfall

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Türk Yapımı RPG Oyunu

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda oynamanız için hazırlanmış Overfall oyunu zengin içerikli keyifli anlar sunmaktadır. Fantastik bir hikayeye sahip olan RPG oyununda orklar ve insanlar arasında yaşanan savaşın ardından gelişen olaylar konu alınmaktadır. İnsan krallığının  hükümdarı orkları savaşta yenip topraklarından kovmuş bu savaş sonrasında kral 2 kahramanı özel ve gizli bir göreve yollamış. Kahramanlarnız bu görev için büyülü bir geçitten farklı bir boyuta yolculuk ediyor. Gizemli bir nesneyi geri getirdiğiniz Overfall oyununda sizleri ciddi anlamda geniş bir dünya bekliyor. 

Öldüğünüz zaman oyunda baştan başlamanız gerekiyor. Bu sebepten dolayı oyunu oynarken her adımınızı dikkatli atmanız gerekmektedir. Farklı düşmanlar, farklı kahramanlar, farklı silah ve ekipmanların yer aldığı bu oyunda düşmanlarınızla ittifak kurup onları takımınıza dahil edebilmeniz yada acımadan yok edebilmeniz de tamamen sizin elinizde. 

Sıra tabanlı başarılı bir savaş sisteminin yer aldığı Overfall oyununun grafikleri ise oldukça kaliteli. Eğer sizde RPG oyunlarını seviyorsanız Overfall'ı denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Macera ve RPG
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
1,741
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?