Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Panda Free Antivirus
Virüs Silme ve Güvenlik Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 7 yıl önce

Panda Free Antivirus programını bilgisayarınızda kullanarak ücretsiz olarak sisteminizin güvenliğini sağlayabilirsiniz. En son antivirüs yazılımları ile karşımıza çıkan uygulamaların ünlü firması Panda ücretsiz olarak kullanıcılara sistem korumasını sunuyor. Uygulamalarda gösterdiği başarıyı güvenlik kategorisinde göstermek isteyen firma programı Panda Free Antivirus adıyla yayınladı. 

En son güvenlik tehditlerine karşı sisteminizi koruma altına alabilen Panda Free Antivirus programın arayüzü ise Metro arayüzü tasarıma sahip. Bilgisayarı kullanırken herhangi bir sıkıntı yaşamayacaksınız. Programın içerisinde bulunan alt menüleri kullanarak diğer işlevleri kolay bir şekilde gerçekleştirebilmeniz ön görülüyor. 

Sabit diskinizi tam bir virüs taramasından geçirmenize imkan sağlayan program ortaya çıkan virüsleri yok edebilmeniz konusunda size yardımcı olacaktır. Kurtarma kiti nedeniyle bilgisayarınıza bulaşan virüsleri temizlemek sandığımız kadar kolay olmuyor. Ancak bu tür yazılımların diğer işlevlerini etkisiz hale getirip kendilerinin silinmelerine engel olan durumlarda kurtarma kitini kullanarak bilgisayarınıza hakimiyet kurabilirsiniz. 

İşlem izleme özelliği sayesinde bilgisayarınızda gerçekleşen işlemleri takip edebilirsiniz. Malware, adware, virüs, trojan gibi zararlı yazılımları silebilirsiniz. İçerisinde pek çok özelleştirme seçeneği bulunduran Panda Free Antivirus programını sitemizden güvenli bir şekilde indirebilirsiniz.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
15.0.1
BOYUT
1.27 MB
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İNDİRİLME
2,662
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.