Panda Global Protection

Panda Global Protection

Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Antivirüs Tam Koruma Paketi

Panda Global Protection programı sayesinde çevrimdışı ve çevirimiçi tüm zararlı olan dosyalardan bilgisayarınızı koruyabilirsiniz. Windows işletim sistemli bilgisayarlarınızı kullanabilmeniz için hazırlanan Panda Global Protection programı sayesinde çevrimiçi ve çevrimdışı tüm tehditlerden korunabilirsiniz.

İçerisinde ebeveyn  kitlesi bulunduran program aynı zamanda dosyalarınızı onarma gibi önemli işlerinize de yardımcı olmaktadır. Başka bir antivirüs programını gerek duyulmadan her türlü işlemi güvenli bir şekilde yapmanıza imkan sağlayan program sizi bilinen ve bilinmeyen kötü amaçlı yazılımlardan gerçek anlamda korumaktadır. Sanal klavye özelliği sayesinde çevirimiçi işlemlerinizi daha güvenli bir şekilde gerçekleştirmenize imkan sağlamaktadır. 

Panda Global Protection programının içerisinde bulundurduğu uzaktan bilgisayara erişim noktasıyla iş ve ev bilgisayarınızdan erişebiliyorsunuz. Dosya şifreleme özelliğiyle meraklı gözlerden uzak durabilirsiniz. 2 GB online yedekleme ile verilerinize diledğiniz her yerden ulaşabiliyorsunuz. USB sürücünüzü virüslere karşı koruduğundan dolayı dış etkenlerden size herhangi bir zarar gelmez. 

 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Antivirüs
VERSIYON
2016
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
2,033
HEMEN İNDİR (1.64 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?