Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Panda Global Protection
Antivirüs Tam Koruma Paketi

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Panda Global Protection programı sayesinde çevrimdışı ve çevirimiçi tüm zararlı olan dosyalardan bilgisayarınızı koruyabilirsiniz. Windows işletim sistemli bilgisayarlarınızı kullanabilmeniz için hazırlanan Panda Global Protection programı sayesinde çevrimiçi ve çevrimdışı tüm tehditlerden korunabilirsiniz.

İçerisinde ebeveyn  kitlesi bulunduran program aynı zamanda dosyalarınızı onarma gibi önemli işlerinize de yardımcı olmaktadır. Başka bir antivirüs programını gerek duyulmadan her türlü işlemi güvenli bir şekilde yapmanıza imkan sağlayan program sizi bilinen ve bilinmeyen kötü amaçlı yazılımlardan gerçek anlamda korumaktadır. Sanal klavye özelliği sayesinde çevirimiçi işlemlerinizi daha güvenli bir şekilde gerçekleştirmenize imkan sağlamaktadır. 

Panda Global Protection programının içerisinde bulundurduğu uzaktan bilgisayara erişim noktasıyla iş ve ev bilgisayarınızdan erişebiliyorsunuz. Dosya şifreleme özelliğiyle meraklı gözlerden uzak durabilirsiniz. 2 GB online yedekleme ile verilerinize diledğiniz her yerden ulaşabiliyorsunuz. USB sürücünüzü virüslere karşı koruduğundan dolayı dış etkenlerden size herhangi bir zarar gelmez. 

 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
2016
BOYUT
1.64 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,998
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.