Passkey Lite

Passkey Lite

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

CD DVD/Blu-ray Şifresi Kaldırma Programı

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış Passkey Lite programı sayesinde Blu-ray yahut DVD disklerinizdeki parola korumalarını basit bir şekilde kaldırabilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan başarılı bir program olup şifre korumalı olan verilere ulaşmanıza imkan sağlamaktadır. 

Piyasasında oldukça popüler olan Passkey Lite programı etkili etkili bir hizmet sunuyor. Geçiş anahtarı algoritmalarını başarıyla çözüp disklerinizi kopyalamanıza imkan sağlayan Passkey Lite programı küçük boyutludur. Ücretsiz olarak sunulması nedeniyle her Windows kullanıcısının seveceğini söylemek mümkün. Elinizde bulunan DVD'leri rahatça sabit diskinize yada boş bir DVD'ye kaydetmenize imkan sağlamaktadır. Aynı zamanda hızlı diskleri hızlı bir şekilde kopyalmaanıza ve yazmanıza yardımcı olmaktadır. Sık sık güncellendiğinden dolayı program ile ilgili bir sorun yaşayacağınızı düşünmüyorum. CORE X2, CSS, CPPM, RCE, RC, APS, UOPs, arccos gibi popüler bilinen tüm DVD korumalarıı desteklemektedir. 

DVD'elerinizi dönüştürmenize de imkan sağlamaktadır. Xbox 360, Cep telefonu, iPod, Zune, PDA ve diğer cihazlara uygun bir şekilde dönüştürme yapabilirsiniz. Eğer sizde elinizde bulunan disklerin şifre korumasını kaldırmak ve çeşitli işlemler üzerinde gerçekleştirmek istiyorsanız Passkey Lite programını denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
CD - DVD Araçları
VERSIYON
8.2.6.6
DİLLER
İngilizce / İspanyolca / Almanca / Fransızca / Japonca
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
2,361
HEMEN İNDİR (5.58 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?