PasswdFinder

PasswdFinder

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Bilgisayardaki Şifreleri Bulma Programı

Ücretsiz olarak sunulan PasswdFinder programı ile bilgisayarınızda hatırlamadığınız şifreleri görüntüleyebilirsiniz.  PasswdFinder ile programlara ait kayıtlı şifreleri görüntüleyebilirsiniz.  

Çeşitli uygulamalar için kayıp ya da unutulmuş şifreleri kurtarmak için özel olarak geliştirilmiş hafif bir programdır. Çoğu işlemi yalnızca birkaç tıklama ile gerçekleştirmenize olanak tanıyan temiz ve basit bir düzen sunmaktadır. 

PasswdFinder programı kayıp parolaları gerii alma işlemini basitleştirmektedir. Programı çalıştırır çalıştırmaz otomatik olarak bilgisayarı tarar ve birincil panelde program adı, kullanıcı adı ve şifre gibi verileri görüntülemenize yardımcı olur.

Tarama işlemini gerçekleştirmek için bir İnternet bağlantısı gerekmez, bu nedenle veriler önbellek alanında saklanmaz. Böylelikle, hassas bilgilerin yetkisiz görüntüleme özelliğinden emin olabilirsiniz. Dahası, seçilen bilgileri Pano'ya kaydedebilir, mevcut listeyi tek bir tıklama ile yenilemenin yanı sıra arama işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Bu araçta bulunan diğer bir önemli özellik ise kullanıcıların verileri HTML, CSV, XML, XLS, DOC, RTF, PDF veya düz metin biçiminde çok çeşitli dosya formatında kaydetmenize olanak sağlıyor olmasıdır. Sonuçta, PasswdFinder programı kullanım kolaylığı sunan başarılı bir şifre bulma programı olup tercih edilebilecek bir hizmettir. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Şifreleme
VERSIYON
1.0.0.29
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
1,832
HEMEN İNDİR (5.2 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?