Password Depot

Password Depot indir

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Şifre Depolama Programı

Güvenli şifrelemeyle, tüm çevrimiçi hesaplarınız için şifreler oluşturun ve saklayın..

Bu ücretsiz yazılım, tüm şifrelerini merkezi bir veritabanında saklar. Her çevrimiçi servise farklı bir şifre hatırlamak zorunda kalmazsanız, hepsi için bir ana şifre kaydetmeniz yeterlidir. Password Depot, tahmin imkansız olan oturum açma ayrıntılarını oluşturan dahili bir şifre üreticisi de içerir.

Parolaları ekleme ve güncelleme işlemlerini kolaylaştıran ve web formlarını dolduran çeşitli özelliklere sahiptir. Password Depot, Chrome, Firefox ve Internet Explorer için tarayıcı eklentileri yükler. Her tarayıcıyı başlatmak ve eklentiyi kabul ettiğinizi doğrulama yapmanız gerekmektedir.

Password Depot, birden fazla kredi kartı, kimlik profili ve birkaç başka bilgi türü saklamanıza izin verir. Çeşitli kategorilerde şifrelerinizi güvenli bir şekilde kaydedebilirsiniz. Kapsamlı otomatik form doldurma çözümü sunan program genel olarak işini son derece iyi bir şekilde gerçekleştirmektedir. Gelişmiş seçenekler sunan program bulut hizmetleriyle çalışmanıza da izin verir.

Kullanıcı dostu arayüze sahip olmasıyla her düzey kullanıcı tarafından rahatlıkla kullanılabilir. Eğer sizde bu tarz bir şifre depolama programı arıyorsanız mutlaka Password Depot'u denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Şifreleme
VERSIYON
10.5.0
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
2,084
HEMEN İNDİR (33.6 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?