Password Recovery Bundle

Password Recovery Bundle

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Şifre Kırma Programı

Bilgisayarınızda kayıtlı olan kaybettiğiniz tüm şifreleri bulabileceğiniz iyi bir programa ne dersiniz?

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış olan Password Recovery Bundle programı sayesinde unutulan şifreleri kolay yoldan bulabilirsiniz. İnternet tarayıcılarından, FTP istemcilerinden yada daha birçok uygulamadan şifreleri bulabilirsiniz. 

Acemi kullanıcılar bile Password Recovery Bundle programını rahatlıkla kullanabilir. İleri düzey kullanıcılar için teknik beceri gerektirmeyen iyi bir şifre kurtarma yazılımı olup e-posta şifrelerini bulma konusunda oldukça etkileyicidir. Bununla birlikte kayıtlı olan tüm şifreleri kolay yolda kurtarmaktadır. Kayıp ya da unutulmuş şifreleri çeşitli belgelerden ve arşivlerden, e-posta istemcilerinden ve çevrimiçi hizmetlerin yanı sıra tüm veritabanları veya Windows hesaplarından kurtarabilirsiniz. 

Kafanız bilgisayarınızda yer alan tüm şifreleri depolayacak kadar iyi olmayabilir unutkanlık neredeyse hepimizin problemi. Artık hemen herşeyin şifre istemesi sonucu bu şifreleri karıştırabiliyoruz. Çevrimdışı programları ve çevrimiçi hizmetleri kapsayan bu program ile şifrelerinizi bulabilirsiniz. Dosyalardan bir şifreyi kurtarmayı seçmek, Office bileşenleri, PDF dosyaları, ZIP ve RAR arşivlerinin tümünü içerebilecek türe seçmenizi sağlar. 

Internet parolası kurtarma, başka bir Microsoft ürünü, e-posta istemcisi Outlook'u hedeflemektedir. E-postaların yanı sıra Internet Explorer'da kaydedilmiş şifreler için, ancak tarayıcıya bunları kaydetmesine izin verdiyseniz tarayabilirsiniz.
 
Yapılandırılabilir kırma algoritmaları
Windows şifresini yönetirken işler biraz daha karmaşıklaşıyor. Ya yerel hesap veya etki alanı yöneticisini sıfırlayarak ve bir erişim anahtarı olarak kullanılmak üzere bir CD / DVD veya USB Flash sürücüsü oluşturarak yapılabilir. Şifre çözme işlemi harekete geçirilmeden önce her biri için birkaç karşılık gelen seçeneklerle birlikte kullanılacak algoritmanın türünü seçmeniz istenir. Bitirdiğinizde bilgisayarınızın otomatik olarak kapanması imkanı da vardır ve bu iyi bir fikirdir, çünkü sizin için şifreyi çözmek çok zaman alabilir.

Özetlersek
Password Recovery Bundle programı biraz zaman almasına rağmen sezgisel bir kullanım sunmaktadır. Eğer sizde şifre çözmek için iyi bir programa gerek duyuyorsanız mutlaka bu yazılım çözümünü denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Şifreleme
VERSIYON
8.2.0.0
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
1,924
HEMEN İNDİR (50.07 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?