Photo Zoom for Facebook

Photo Zoom for Facebook

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Chrome için Facebook Fotoğraflarını Büyütme Eklentisi

Google Chrome tarayıcılarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış Photo Zoom for Facebook eklentisiyle Facebook boyutlarını istediğiniz boyutta görüntüleyebilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan eklenti sayesinde Facebook'ta gezerken gördüğünüz fotoğrafların üzerine farenizi götürüp daha büyük boyutlarda görüntüleyebilirsiniz. Eski ismi FB Photo Zoom olan eklenti Facebook'un isteği üzerinde değiştirilmiştir. 

Neredeye 5 milyondan fazla kullanıcının kullanmış olduğu Photo Zoom for Facebook eklentisi oldukça yararlı. Facebook üzerinde yer alan fotoğraflara bakmak için kullanabilirsiniz. Kullanım açısından oldukça basit ve ufak boyutlu olan eklenti Facebook'a entegre olmaktadır. Ardından fotoğrafları daha büyük görüntülemenize sağlamaktadır. Zaman tüneli, albüm ve profil fotoğraflarına bakarken fotoğrafları tek tek açmanıza gerek duymuyor. Gerçek boyutlarıyla fotoğrafları görüntülemenize imkan sağlayan Photo Zoom for Facebook eklentisi ücretsiz olarak sunulmaktadır. 

Küçük olarak görünen fotoğrafları büyük boyutlu olarak görüntülemenize imkan sağlayan Photo Zoom for Facebook eklentisi Facebook için basit bir yardımcı diyebilirim. Fotoğrafları daha büyük bir şekilde görüntülemek için başarılı bir eklentiye gerek duyuyorsanız Photo Zoom for Facebook'u Google Chrome tarayıcılarınızda kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Tarayıcı Eklentileri
VERSIYON
1.1408.5.2
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows 2003 / Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
1,783
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?