Quick File Locker

Quick File Locker indir

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Fotoğraf, Belge Dosya Şifreleme Programı

Bu yazılım çözümünü kullanarak sorunsuz bir şekilde dosyalarınızı güvenli bir şekilde saklayabilirsiniz. Özel fotoğraf ve belgelerinizi erişilemez hale getirmek için Quick File Locker programından yararlanabilirsiniz. Parola ile klasörlerinizi kilitleyerek sadece birkaç adımda verileri şifreleyerek verilerinizi meraklı gözlerden koruyan yardımcı bir program olup temiz kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir. 

Hızlı ve pürüzsüz bir kurulumdan sonra bir ana parola girmeniz gerekiyor. Ardından özel bilgilerinizi içeren dizinleri kilitlemek için hazırsınız demektr. İlk kez kullanan kişiler için bile kolaydır. Çünkü sezgisel kullanıcı arayüzüyle birlikte geldiğinden kilit düğmesine erişebilir ve istediğiniz dosyaları şifreleyebilirsiniz. 

Program Windows Gezgini'ne entegre edildiğinden dizinleri sorunsuzca kilitleyip şifreleyebilirsiniz. Tek yapmanız gereken şey dizinleri seçmek oluyor. Hassas verileri de şifrelemek için oldukça iyi. Kişisel dosyalarıız için daha fazla güvenlik gerektiğini düşünüyorsanız Quick File Locker programının şifreleme işini kullanabilirsiniz. Özel belgeleri yada fotoğrafları saklamak için kullanabileceğiniz Quick File Locker programıyla gizliliğinizi koruyabilirsiniz.

Program özel karakterleri destekleyen bir şifre üreticisi bulundurmuyor bu nedenle kendiniz basit olmayan bir şifre oluşturmalısınız. Sonuç olarak Quick File Locker programı Windows Gezgini içine entegre olup bilgisayarınızdaki dosyaları zahmetsizce kilitlemenize olanak sağlayan kolay kullanımlı bir hizmet sunduğundan denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Şifreleme
VERSIYON
1.3
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
1,215
HEMEN İNDİR (13.1 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?