qutebrowser

qutebrowser

Eklenme Tarihi: 4 yıl önce

Kullanışlı Tarayıcı

Hızlı bir tarayıcı kullanmak isteyenlere alternatif olarak hazırlanmış olan qutebrowser ile internet deneyiminin tadını çıkarın. Flash'ı devre dışı bırakarak gereksiz araç çubuklarını ortadan kaldırabilirsiniz. Pencereler yerine sekmeleri kullanarak internette gezinmeyi hızlandırmanın bazı yollarına da qutebrowser ile ulaşabilirsiniz.

Tüm bunlara ek olarak hızlı bir şekilde sayfaları açabilirsiniz. Dosyaları indirmek ve daha sonra okumak istediğiniz yer imi siteleri için komutlar da kullanmayı düşünebilirsiniz. Web'de dolaşmanıza sayfalara yer imi koymanıza ve komutları kullanarak dosyaları indirmenize olanak sağlayan bir açık kaynak tarayıcısı olup ücretsiz olarak sunulmaktadır. 

Temiz bir arayüz
Yapılandırmayı hızlı bir şekilde yapabileceğiniz qutebrowser tarayıcısının kurulumu oldukça basittir. Bununla birlikte lasmana başlayınca yeni başlayanlar için biraz dairesel görünen minimal arayüzü ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Tarayıcı menüsü ve işlevleri hakkında değil web sitelerine önem vermek üzere tasarlanmış olup düzgün bir arayüzle geldiğini de bilmeniz gerekiyor.

Aynı zamanda uygulamanın varsayılan ana sayfası herkesin aşina olmayabileceği platform olarak belirlenmiştir. Genel olarak program ileri düzey kullanıcılar için tasarlanmıştır. Yine de her düzey kullanıcı tarafından rahatlıkla kullanılabilir. 

Zaman kazanın
Klavye odaklı bir tarayıcı olup dosyalarınızı ve klasörlerinizi bu şekilde yönetebilirsiniz. İşlerinizi hızlandırmak için kullanabileceğiniz qutebrowser tarayıcısını denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Tarayıcılar ve Gezginler
VERSIYON
1.0.2
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
5,999
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?