Ransomware Defender

Ransomware Defender

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Kapsamlı Antivirüs Programı

Tamamen sizin isteğinize bağlı bir şekilde çalışan başarılı bir antivirüs programına ne dersiniz?

Windows bilgisayarınızda kullanabileceğiniz Ransomware Defender programı sayesinde gelişmiş tarama ayarlarını kullanarak sisteminizin güvenliğini sağlayabilirsiniz. Fidye aracılarını engelleyebilmek adına bilgisayarınızı izleyen Ransomware Defender programı tüm özellikleriyle dolu dolu bir güvenlik paketi sunmaktadır. Sisteminizi virüslere karşı korumaya olanak sağlayan gerçek zamanlı bir motora sahip olan program virüs bulaşmış dosyaları bulmanıza ve kaldırmanıza imkan sağlamaktadır.

Deneyimli olmayan kullanıcıların bile rahatlıkla kullanabileceği Ransomware Defender programı bilgisayarınızı üç farklı tarama modu bulundurmaktadır. Bununla birlikte istediğinizi ihtiyacınıza göre kullanabilirsiniz. Gerçek zamanlı motoru geçici olarak devre dışı bırakma yada programı kapatma imkanı sağlayan ek özellikler bulunduran Ransomware Defender programı derin tarama seçimiyle sabit diskinizin tüm bölümlerini taramaktadır. Tam tarama modu ile klasörleri  şüpheli dosyaları tarayabilen program özel tarama ile istediğiniz bölgelerde arama yapmaktadır. 

USB sürücülerinizde yer alan virüsleri de silmeniz mümkün. Bunun için USB sürücünüzün bilgisayarınıza bağlı olması gerekiyor. Gizliliğinizi korumak için kullanabileceğiniz Ransomware Defender programı genel olarak işini iyi bir şekilde gerçekleştiren etkileyici kapsamlı bir antivirüs hizmeti olduğundan Windows bilgisayarınızda denemenizi öneriyorum.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Antivirüs
VERSIYON
3.5.1
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
2,251
HEMEN İNDİR (8.1 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?