Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Reality Show: Fatal Shot
Cinayet Çözme Macera Oyunu

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış Reality Show: Fatal Shot oyununda sizleri macera dolu anlar bekliyor. İyi bir macera oyunu arayanların gözbebeği olabilecek Reality Show: Fatal Shot oyunu bulmaca türünü de bulunduruyor. Bir cinayeti aydınlatma peşinde uzun soluklu bir maceraya çıktığımız bu oyunda hikaye ise oldukça ekileyici. 

Reality Show: Fatal Shot oyununda bir canlı yayın esnasında işlenen bir cinayetle başlıyor. Ardından böylesine alenen işlenen bir cinayetin şüphelisi de hemen belirlenemiyor. Oyunda tüm ipleri elimize alıp suçlunun peşinden gitmeye çalışıyoruz. Ayrıca katilin de peşinden attığınız her adımda ise karşımıza çıkan bir bulmaca ve soru çıkmaktadır. Bütün bulmacaları çözüp öyle ilerlemeniz gereken Reality Show: Fatal Shot poyununda karşınıza çıkan katil ise oyunun asıl vurucu noktasını oluşturmaktadır. 

Kaliteli grafikleri benimseyen Reality Show: Fatal Shot oyununda canlı yayında işlenen cinayetin sırrını ortaya çıkarmanız gerekiyor. Eğer sizde böyle bir macera oyunu oynamak istiyorsanız Reality Show: Fatal Shot'u mutlaka denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,323
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.