ReclaiMe

ReclaiMe

Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Silinen Dosyaları Geri Getirme Programı

ReclaiMe programı sayesinde yanlışlıkla silinmiş olan dosyalarınızı güvenli bir şekilde geri getirebilirsiniz. Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabilmeniz için hazırlanan ReclaiMe programı kolay kullanımlı olmasıyla ön plana çıkıyor. Bu sayede deneyimi olmayan kullanıcılar bile programı rahatlıkla kullanabilir. Format işlemini geri alabilmenize de imkan sağlayan ReclaiMe programı bu sayede formatta ortadan kalkan dosyaları geri getirme imkanı sağlıyor. 

Taşınabilir cihazlarınızdan yani USB, hafıza kartından silinen dosyaları getirmenize olanak sağlıyor. Program içerisinde bulunan önizleme seçeneği ile kurtarılacak olan dosyayı kurtarılmadan önce görüntüleyebilirsiniz. Aynı zamanda kurtarılacak olan dosyanın kalitesi hakkında detaylı bilgilere de ulaşabilirsiniz. 

İşini etkili bir şekilde gerçekleştiren ve piyasasında başarılı olan ReclaiMe programı silinmiş olan dosyaları aradıktan sonra kurtarılacak dosyaların önizlemesini yapmanıza imkan sağlamaktadır. Eğer sizde kazara dosyalarınızı Windows bilgisayarınızdan sildiyseniz ReclaiMe programını kullanarak geri getirebilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Dosya ve Disk Yöneticileri
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
1,442
HEMEN İNDİR (1.01 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?