Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Recover My Files
Silinen Dosyaları Geri Getirme Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 7 yıl önce

Kullanıcı dostu olan Recover My Files programı sayesinde silinen dosyaları kurtarmanız mümkündür. 

Başınıza talihsiz bir olay gelmişse endişe etmeyin. Önemli dosyalarınızı hatta virüs bulaşmış dosyalarınızı bile geri getirmeniz mümkün oluyor. Mesela belgelerinizi, görüntülerinizi, video dosyalarınızı, arşivlerinizi, e-postalarınızı kurtarabilirsiniz. Silinen öğeleri geri yükleme için özel bir yardımcı program olup silinen yada virüs bulaşmış dosyaları kurtarın. 

Kapsamlı bir program olup silinen tüm verileri getirmek için etkili ve güçlüdür. Aynı zamanda dış yerel sürücüler yani kamera kartı, USB, sabit disk yada bölümleme hatasından oluşan belgeleri kurtarabildiğiniz gibi biçimlendirilmiş olan sabit diskleri geri yükleyebilirsiniz. 

Arama sonuçlarını hızlandırabilmek için anahtar kelimeler girebilirsiniz. Performans açısından oldukça iyi olan program dosya kurtarma işlemini hızlı bir şekilde gerçekleştiriyor. 

Önizleme modu ve diğer kullanışlı özellikleri ile dikkat çeken Recover My Files programı en değerli dosyalarınızı kurtarırken istediğiniz dosyayı bulduğunuz zamana aramayı durdurabilirsiniz. Eğer sizde silinmiş olan önemli dosyalarınızı kurtarmak için etkili ve güçlü bir program istiyorsanız Recover My Files'i sitemizden güvenli bir şekilde indirebilirsiniz.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
SON SÜRÜM
5.2.1.1964
BOYUT
32.75 MB
DİLLER
Türkçe
İNDİRİLME
5,067
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.