Redo Backup and Recovery

Redo Backup and Recovery

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Ücretsiz Sabit Disk Yedekleme Programı

Windows bilgisayarınızda kullanabileceğiniz işinizi görecek başarılı bir yazılım. Sisteminizde bulunan tüm verileri yedekleyip daha sonra yeniden yüklemenize olanak sağlayan Redo Backup and Recovery programı ücretsiz yedekleme programları arasındaki yerini çoktan aldı. 

Oldukça kolay bir kullanıma sahip olan Redo Backup and Recovery programı özel bir bilgisayar kullanım bilgisi gerektirmiyor. Haliyle her düzeyde bilgisayar kullanıcısını memnun etmek istiyor. USB yada CD sürücüye gereken kurulum işlemini yaptıktan sonra bilgiayarınızı bu medya ile açmanız gerekiyor. Bilgisayarınızı drekt olarak CD sürücünüz üzerinden yahut USB üzerinden açılarak gerekli işlemeri yapmanıza izin verecektir. 

Yedeklerin geri yüklenmesi için gerekli menüleri bünyesinde bulunduran Redo Backup and Recovery programı ağ üzerinden sizinle paylaşılan belge ve diğer dosya formatlarını da tespit ederek yedeğinize dahil etmenize olanak sağlıyor. 

Diskinize format atmak yada yedeklemek gibi bir düşünceniz varsa Redo Backup and Recovery programını kullanarak yedekleme işlemlerinizi başarılı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Yedekleme
VERSIYON
1.0.4
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
2,236
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?