RegRun Reanimator

RegRun Reanimator indir

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Kapsamlı Ücretsiz Güvenlik Programı

Kapsamlı ve kullanışlı bir programa ne dersiniz?

Truva atları, adware, casus yazılımları, rootkitleri ve diğer zararlı yazılım türlerini ortadan kaldırabilirsiniz. Sisteminize fazladan güvenlik katmanı eklemek için hazırlanmış olan program ile birden fazla kötü amaçlı yazılım dosyalarını kaldırabilirsiniz. Bünyesinde gelişmiş araçlar bulunduran RegRun Reanimator programı virüs tarama araçları dışında ekstra tarama araçları bulundurmasıyla ön plana çıkıyor. 

Arayüzü ilk etapta biraz karışık görünebilir ancak kullanmaya başladıkça kolay olduğunu anlayacaksınız. Çünkü neredeyse bütün işlemleriniz sadece birkaç tıklamaya bakıyor. Deneyimli bir kullanıcı değilseniz ve şüpheli bir dosyayla nasıl başa çıkacağınızı bilmiyorsanız “Clean after Virus” seçeneğine tıklamanız yeterli olacaktır. Bu sayede sizlere destek merkezinden ayrıntılı bir sistem raporu gönderilir ve uzman kişi size yardımcı olur. 

Bilgisayarınızın performansını iyileştirmek için kullanabileceğiniz program şüpheli dosyaları analiz eder ve gereken işlemleri gerçekleştirir. Eğer sizde kapsamlı bir güvenlik programına gerek duyuyorsanız mutlaka RegRun Reanimator'u kullanmalısınız. Program ticari olmayan amaçlar için ücretsizdir. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Antivirüs
VERSIYON
8.41.0.541
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
2,012
HEMEN İNDİR (15.2 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?