REVE Antivirus

REVE Antivirus

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Gelişmiş Antivirüs Programı

Sisteminizin güvenliğini sağlayarak genel performansını arttırmaya ne dersinz?

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış REVE Antivirus programı sayesinde kişisel bilgilerinizi ve gizliliğinizi sağlayabilirsiniz. Güvenlik özellikleri ile güvenliğinizi sağlamayı amaçlayan REVE Antivirus programı güvenli bir hizmet sunmaktadır. 

Kişisel bilgilerinizi ve gizliliğinizi olabildiğince güvenli tutmayı amaçlayan REVE Antivirus programı casus yazılımlara, truva atlarına karşı bir duvar örmektedir. Ayrıca geişmiş gerçek zamanlı koruma ile rootkitlere karşı savunmanızı yapmaktadır. 

İçerisinde 3 farklı tarama modu bulunduran REVE Antivirus programı özel, tam ve zamanlanmış tarama ile ön plana çıkmaktadır. Kullanıcılar ihtiyaçlarına göre tarama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Özel tarama ile istediğiniz herhangi bir klasörü tarayabilirsiniz. Zamanlanmış tarama ile sizin belirlemiş olduğunuz aralıklarda tarama işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Tam tarama ise sisteminizin tamamını taramaktadır. Bu nedenle bu işlem diğerlerine göre daha uzun sürebilir. 

Şaşırtıcı bir şekilde kapsamlı özellikler sunan REVE Antivirus programının Ayarlar bölümünden birçok özelliği aktif hale getirebilir yada devre dışı bırakabiilirsiniz. Gelişmiş kullanışlı bir güvenlik uygulaması olduğundan REVE Antivirus programını Windows bilgisayarınızda denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Antivirüs
VERSIYON
1.2.0.27
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
2,368
HEMEN İNDİR (248.81 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?