Running Shadow

Running Shadow indir

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Fantastik Koşu Oyunu

Entrika dolu RPG öğelerinin yer aldığı sonsuz bir koşu oyununa ne dersiniz?

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda oynayabilmeniz için hazırlanmış Running Shadow oyunu basit işleyişine rağmen sahip olduğu atmosferle ön plana çıkıyor. 

Tehlikelerin biran olsun bitmediği bir macera oyunu olup asırlık kalelerin yer aldığı yerlerden geçmeye çalışıyoruz. Grafikleri açısından fantastik bir yapıya sahip olan Running Shadow oyunu koşu oyunlarına farklı bir bakış kazandırmayı başarıyor. Bildiğimiz koşu oyunlarına yapısı benziyor olsa da RPG elementleriyle farklı bir hal alıyor. Zorlu engellere çarpmadan ilerlememiz gereken oyun gittikçe hızlanıyor bu nedenle oyunun heyecan dozu da gittikçe daha iyi bir hal alıyor. 

Özel sihirli yeteneklerin bizlere eşlik ettiği Running Shadow oyununda engelleri aşmak için reflekslerinizin iyi olması gerekiyor. Kişiselleştirilebilir yapısı sayesinde zırhları, kılıçları ve maskeler dahil 8 farklı kıyafet öğesini istediğiniz gibi yapabiliyorsunuz. Hoblinler, elfler ve görkemli draconids dahil olmak üzere içerisinde 20'den fazla benzersiz karakter bulunduruyor. 

Efsanevi bir hikayeye sahip olan Running Shadow oyununun grafikleri ise oldukça etkileyici. Bu nedenle akıcı bir oyun deneyimi yaşayabilmemiz de mümkün oluyor. Eğer sizde koşu oyunlarına yeni bir bakış açıcı getiren Running Shadow oyununu sevdiyseniz sitemizden indirme işlemini başlatabilirsiniz. 

Running Shadow Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Windows® 8/7/XP (SP 3)/Vista (SP 2) 
İşlemci: Intel Core® 2 Duo 1.6 GHz ve AMD Athlon 64 X2 5000+ 
Bellek: 2 GB RAM 
Ekran Kartı: NVidia Geforce 6600GT / AMD ATI Radeon X1200 GTO 
DirectX: Sürüm 9.0c 
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı 
Depolama: 700 MB kullanılabilir alan 
Ses Kartı: DirectX 9.0 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Aksiyon
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
1,371
HEMEN İNDİR (Bilinmiyor )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?