Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

SanityCheck
Rootkit ve Malware Silme Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Sistem kaynaklarını düşük miktarda kullanan SanityCheck programı rootkit ve malware dedektörlüğü yapmaktadır. Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabilmeniz için hazırlanan SanityCheck programı rootkit dahil zararlı olan aktiviteleri kaldırmanıza yardımcı olmaktadır. 

Sade ve basit bir arayüze sahip olan SanityCheck programı bilgisayarınızı kolay bir şekilde taramanıza yardımcı olmaktadır. Kurulum prosedürü ve özel kullanıcı girişi gerektirmeyen SanityCheck programı kayıt defteri ayarlarını etkinleştirme gibi çeşitli özellikler bulundurmaktadır. İyi bir algılama için belirli bölümleri etkinleştirebilirsiniz. 

Arayüzünde bulunan düğmeye tıklayarak tarama işlemini başlatabiliyorsunuz. Kullanışlı düzenli bir pencereden oluşan SanityCheck programı gelişmiş ayarlar bulundurmaktadır. 

RAM ve CPU düşük miktar üzerinde çalışan SanityCheck programı sistem kaynaklarını çok az kullanmasıyla ön plana çıkıyor. Hızlı bir şekilde tarama işini tamamlayan SanityCheck programı testlerim esnasında herhangi bir çökme yaşamadı. Genel olarak basit olmasıyla kullanıcılarını memnun edeceğini düşünüyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
3.50 Build 35030707
BOYUT
1.44 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,356
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.