Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Search Image Files By Metadata
Dosyaların Meta Bilgisini Görüntüleme Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 7 yıl önce

Image Files By Metadata Software programı sayesinde dosyalarınıza ait olan bilgileri kolay bir şeklide öğrenebilirsiniz. Kesin ve sezgisel görünen Image Files By Metadata Software programı en sevdiğiniz fotoğraflar ile oluşan belirli bilgi dizelerine ulaşmanıza imkan sağlamaktadır. 

Temiz ve erişeilebilir kullanıcı arayüzü özellikleri ile sizin açınızdandan çok çaba olmadan ilk çalışmadan itibaren programın mekanizmasını anlayacaktınızdır. Ana penceresinde bulunan bir dizin vasıtası ile işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz işlemlerinizi tek tek yapın dilerseniz de toplu olarak işleyin. Nihayetinde tüm dosyaları yüklemenize olanak sağlamaktadır. Zahmetsizce fotoğrafların bilgilerini meta olarak belirli bilgilerini bulabilirsiniz. 

Popüler resim formatlarını yani JPG, BMP, JPEG ve PNG gibi birçok popüler resim dosyasını destekliyor. Dosyaları arama yerine yükledikten sonra Match Case seçeneğine tıklamanız yeterli olacaktır. 

Daha sonra siz ''Start Finding'' yani başlat bulma düğmesini kullanarak varsayılan medya görüntüleyicilerine erişebilirsiniz. 

Fotoğrafların meta bilgisi için Image Files By Metadata Software  programına güvenebilirsiniz.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
SON SÜRÜM
7.0
BOYUT
8.94 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,503
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.