Security Task Manager

Security Task Manager

Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Güvenlik Yöneticisi

Security Task Manager programı sayesinde bilgisayarınızdaki işlemler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. 

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış olan Security Task Manager programı sayesinde tüm işlemler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. BHOlar, servisler, DLL'ler, uygulamalar hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Başarılı bir güvenlik yöneticii olup ücretsiz olarak sunulmaktadır. 

Windows Görev Yöneticisini geliştirmenize ve güvenlik risk derecesini sunmaktadır. İşlem açıklamasını, dosya yolunu, başlangıç zamanını ve CPU kullanım grafiğini detaylı bir şekilde sunmaktadır. 

Son derece sade ve başarılı bir program olup güvenlik risk derecesi sizlerle çalışmaktadır. Malware, trojan, spyware yada keylogger olma potansiyeli hakkında bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. 

Security Task Manager programı internet va bilgisayar aktivitelerinizi izleyebilirsiniz. Sistem kaydı değiştirildiği zaman uyarı veren Security Task Manager programı hayalet işlemleri de belirleme özelliklerine sahiptir. 

Dil desteği ile gelen Security Task Manager programı bilgisayarınızda olup biten işemleri takip etmenize imkan sağlamaktadır. Eğer sizde Windows bilgisayarınızda olup bitenleri detaylı bir şekilde öğrenmek istiyorsanız Security Task Manager programını denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Güvenlik
VERSIYON
2.1e
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
2,083
HEMEN İNDİR (2.71 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?