Shellfire VPN

Shellfire VPN

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Yasaklı Sitelere Giriş IP Gizleme Programı

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış Shellfire VPN programı sayesinde engelli sitelere kolay bir şekilde giriş yapabilirsiniz. İnternet üzerinde anonim gezinti yapmanıza imkan sağlayan Shellfire VPN programı ücretsiz olarak sunulmaktadır. Sanal özel ağ oluşturmanıza imkan sağlayan Shellfire VPN programı başka bir IP numarasına yönlendirme yapmaktadır.

Veri transferlerini IP üzerinden gerçekleştirmenize imkan sağlayan Shellfire VPN programı güvenli bir ortam sunmaktadır. VPN ağlarını kullanıp yasaklı sitelere giriş yapabilirsiniz. Anonim gezinti yapmanıza olanak sağlayan program internet üzerindeki içeriklere hızlı ve özgür bir şekilde ulaşmanıza imkan sağlanıyor.

Shellfire VPN programı saniyede 768 kbit hızında internete ulaşmanıza olanak tanıyor. Aynı zamanda program 128 bit veri şifrelemesi sunmaktadır. Transfer ettiğiniz bilgilere erişimi engelleyen Shellfire VPN programı herkese açık WiFi noktalarından internete bağlandığınız zaman verilerinizin çalınmasını engellemektedir. Kolay ve rahatça internette gezinti yapmak amacıyla kullanabileceğiniz Shellfire VPN programını Windows bilgisayarınızda denemenizi öneriyorum.  

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Güvenlik
VERSIYON
2.4
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
17,898
HEMEN İNDİR (62.5 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?