ShutApp

ShutApp

Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Mozilla Firefox Için WhatsApp Web`te Durum Gizleme Eklentisi

ShutApp eklentisi ile WhatsApp Web kullanırken çevirimiçi olan durumunuzu gizleyebilirsiniz. 

Mozilla Firefox tarayıcıları için hazırlanmış olan ShutApp eklentisi WhatsApp Web kullananlara özel olarak hazırlanmıştır. Çevirimiçi durumunuzu gizlemenize olanak sağlayan eklenti sayesinde görünmek istemediğiniz kişilerden habersiz mesajlaşmaya devam edebilirsiniz. 

Geçtiğimiz yıl kullanıma açılan web sürümü için hazırlanmış önemli bir eklentidir. Web üzerinden mesajlaşmaya devam etmeniz mümkün ancak arkadaşlarımızla mesajlaşırken sürekli olarak çevirimiçi görünmek bazı isteyenmeyen durumlar arasında yer alıyor. Bu nedenle ShutApp eklentisini Mozilla Firefox tarayıcınızda kullanarak bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz. 

Eklentiyi tarayıcınıza kurduktan sonra tarayıcınızın sağ üst menüsüne yerleşik bir buton göreceksiniz. WhatsApp Web'e giriş yaptıktan sonra tek yapmanız gereken şey butona tıklayıp aktif hale getirmektir. Ardından kimse sizin çevirimiçi olduğunuzu görmeden rahat bir şekilde mesajlaşma keyfinize devam edebileceksiniz. Eğer sizde bu durumdan rahatsız oluyor ancak WhatsApp Web'ten vazgeçemiyorsanız Mozilla Firefox tarayıcınızda ShutApp eklentisini kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Tarayıcılar ve Gezginler
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
10,171
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?