Slimjet

Slimjet indir

Eklenme Tarihi: 7 yıl önce

Tam Özellikli İnternetTarayıcısı

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış Chrome tabanlı başarılı bir tarayıcıdır. Firefox, Opera, Google Chrome ve diğer web tarayıcıları kullanan kullanıcıların seveceğine inanıyorum. Çünkü bünyesinde bulundurmuş olduğu eklentiler ile tam özellikli bir internet tarayıcısı olmayı başarıyor. Her ne kadar modern bir arayüze sahip olmasa da oldukça işlevsel bir tarayıcı olduğunu söylemek mümkün. Slimjet içerisinde bulundurmuş olduğu eklentiler sayesinde rahatsız edici reklamları engelleyebilir aynı zamanda Gmail, Vikipedia gibi servisleri de kolay bir şekilde kullanabilirsiniz. 

Sık sık kullandığınız çevirimiçi hesaplarınızda kullanıcı adı yahut şifre bölümünü her defasında yazmaktan sizi kurtaracak form doldurucular bulundurmaktadır. Tarayıcıyı kullanmaya başlamadan önce yüklemiş olduğunuz eklentileri yükleme derdinden kurtaran iyi bir tarayıcı olduğunu söylemek mümkün. 

İyi bir çalışma gösteren Slimjet tarayıcısı aynı zamanda tamamen özelleştirilebilir. Bu sayede kendi zevkinize uygun bir şekide araç çubuğunu tasarlayabilirsiniz. Google Chrome için hazırlanmış olan tüm eklentileri Slimjet tarayıcısında da kullanmanız mümkün. 

Web sayfa çevirisinin yanısıra hava tahmin raporu ve anlık fotoğraf yüklemeler yapabilirsiniz. Gelişmiş izleme engelleme seçeneklerinin yer aldığı bu tarayıcıda dilerseniz tek bir tıklama ile Facebook hesabınızda paylaşım yapabilirsiniz. Eğer sizde özellikli bir internet tarayıcısına gerek duyuyorsanız Slimjet'i mutlaka Windows bilgisayarınızda denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Tarayıcılar ve Gezginler
VERSIYON
8.0.5.0
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
5,112
HEMEN İNDİR (42.7 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 1 Ortalama Puan: 5
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?