Sniper Fury

Sniper Fury

Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Sniper Keskin Nişancılık Oyunu

Sniper Fury oyununda uzun menzilli keskin nişan tüfekletiyle hedeflerinizi avlamanız gerekiyor. Windows kullanıcıları için hazırlanmış daha önce Modern Combat 5 ve Asphalt 8 gibi başarılı oyunlarda imzası olan Gameloft yapımcılığıyla karşımıza çıkyor. 

Yeni bir sniper oyunu olup kısa zaman içerisinde popüler olacağını düşündüğüm bir oyundur. Windows 8 ve üzeri versiyonları kullanan bilgisayarınızda ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Oyun içerisinde bulunan masum insanlara herhangi bir zarar vermeden diğer teröristlere ve baskıcı otoriterlere karşı halka savaş açanları vurmanız gerekiyor. Oyunda tek kişilik bir ordu kahramanımız bulunuyor. Bu kahraman sadece silahlarını kuşanıp terörist avına çıkıyor. Halka baskı uygulayan otoriterlerin liderini avlamaya çıkan kahramanımızın iyi bir nişan almasını sağlayıp daha çok terörist vurmasına yardım etmemiz gerekiyor. 

Kaliteli grafiklerle karşımıza çıkan Sniper Fury oyununda silahımızla nişan almak öyle kolay değil. Oyunda silahımız doğal olarak sallanıyor ve bu problem de nişan alma işini zorlaştırıyor. Silahınızın zoom seviyesini ayarlayıp sabit bir şekilde tutmayı başarıp teröristleri vurmamız lazım. Aynı zamanda vuracağınız kişiler de hareket haline oldukları için onları bir süre izledikten sonra tetiğe basmak daha mantıklı olacaktır. 

Görevlerin kısa olmasını ön planda tutan firma bakalım bu streteji ile oyunseverleri memnun edecek mi? Peki öyleyse dilerseniz oyuna geçip buna siz karar verin. Keskin nişancılık oyunu oynamak istiyorsanız mutlaka Gameloft'un yapımını üstlendiği bu yunu denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Aksiyon
DİLLER
Türkçe
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
3,270
GELİŞTİRİCİ
Gameloft
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?