SoftAmbulance Partition Doctor

SoftAmbulance Partition Doctor

Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Hasarlı Disk Onarma ve Kurtarma Programı

Hasar görmüş disklerinizi kurtarmaya ne dersiniz?

Diskinizin bölümlerini, diğer yapılardan gelen verilerden kurtarmanın dışında bozuk olan diskleri düzeltmenize imkan sağlayan sezgisel bir programdır. Sabit disk sürücünüzü yedeklerken sildiyseniz yahut biçimlendirdiyseniz en iyi yapabileceğiniz şey uzmanlaşmış bir kurtarma çözümü yardımıyla verilerinizi kurtarmaktadır. Bu nedenle hazırlanmış başarılı bir program olup gelişmiş özellikleri sabit sürücülerinizi onarmaya yardımcı olur. 

Kolay bir kurulumun ardından programı hemen kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Taram işlemlerini gerçekleştrmek için programın ana penceresinden yararlanabilirsiniz. Sezgisel kurtarma sihirbazı sayesinde önce taranması gereken diskinizi taratabilirsiniz. Kayıp dosyalarınızı hızlı bir şekilde kurtarabilirsiniz. Sabit sürücüleri düzeltmek ve hasar görmüş disklere erişimi geri sağlmanıza imkan sağlayan çeşitli araçlar bulundurmaktadır. 

Kurtarılan bölümün sanal bir görüntüsünü otomatik olarak oluşturan SoftAmbulance Partition Doctor programı gene olarak çok yönlü bir kurtarma aracı olarak karşımıza çıkıyor. NTFS, MFT, MBR, FAT, HFS ve EXT gibi dosyaları sistem yapılarını ve bölümleri geri yüklemek için kullanışlı bir yazılım parçası olduğundan denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Dosya ve Disk Yöneticileri
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
1,744
HEMEN İNDİR (24.1 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?