Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

SoftPerfect File Recovery
Kurulum Gerektirmeyen Dosya Kurtarma Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış başarılı bir programdır. Sade ve kullanışlı bir arayüze sahip olan SoftPerfect File Recovery programı FAT ve NTFS sürücülerinden silinen dosyaları kurtarabilirsiniz. SD kartınızdan ve harici depolama aygıtlarınızda herhangi bir sebepten dolayı silinen dosyaları geri getirebilirsiniz. 

Etkili bir dosya kurtarma programı olup tüm dosya sistemlerini desteklemektedir. Her düzey kullanıcı tarafından rahatlıkla kullanılabilir başarılı bir program olup şifrelenmiş yada sıkıştırılmış olmas mühim değil. Program her koşulda sürücü üzerinde yer alan önemli dosyalarınızı karşınıza geri çıkarmaktadır. 

Kurulum işiyle uğraşmadan doğrudan kullanabileceğiniz SoftPerfect File Recovery programı silinen dosyalarınızın olduğu sürücüyü ve dosya türünü seçebilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan SoftPerfect File Recovery programında dosyaları kurtarmak ise oldukça basit. Çoğu depolama aygıtını tanıyabilen SoftPerfect File Recovery programını denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
1.2
BOYUT
554.6 KB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,125
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.