Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Sphere III: Enchanted World
Ücretsiz Online MMORPG Oyunu

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Windows bilgisayarınızda oynayabileceğiniz Sphere III: Enchanted World'da fantastik bir dünya sizi bekliyor. PvP tarzı oyun seveler için hazırlanmış başarılı bir online rol yapma oyunu olup ücretsiz olarak sunulmaktadır. Fantastik bir dünyanın yer aldığı Sphere III: Enchanted World oyununda kaliteli grafiklerin yer almasıyla iyi bir oyun deneyimi yaşayabiliyorsunuz. 

Fantastik bir dünyaya büyü güçlerini yada silah kullanma kabiliyetlerini sunan Sphere III: Enchanted World oyununda dünyanın hakimi olmak için çabalamanız gerekiyor. Oyun içerisinde dev kale kuşatmalarına katılabilir dilerseniz kuşatma altındaki kaleleri savunmaya çalışabilirsiniz. 

Karanlık ve derin zindanlar dışında büyülü silahların, ganimetlerin ve zırhların bulunduğu Sphere III: Enchanted World oyununda kuvvetli bölüm sonu canavarlarıyla savaşabilirsiniz. Farklı ırklar altında toplanan Sphere III: Enchanted World oyununda kahraman sınıflarını seçebilirsiniz. Ancak sınıflar ve ırkların bazı kısımlarına ücretsiz versiyonde erişebiliyorsunuz. Daha fazlası için oyuniçi satın alma seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. 

PvP yapısına sahip olan Sphere III: Enchanted World oyununda dilerseniz bireysel dilerseniz de takım veya klan olarak diğer oyunculara savaş açabilirsiniz. Eğer sizde bu tarz oyunları seviyorsanız Sphere III: Enchanted World'u mutlaka denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,227
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.