Spyware Terminator

Spyware Terminator

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Casus Yazılım Temizleme Programı

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabileceğiniz Spyware Terminator programı sayesinde sisteminizi gerçek zamanlı olarak koruyabilirsiniz. HIPS ve antivirüs özellikleri ile ön plana çıkan Spyware Terminator programı adware, spyware, malware, torjanlar, keyloggerlar ve başlangıç sayfası gibi kötü niyetli yazılımlardan sizi korumaktadır. 

Kolay kullanımlı olan Spyware Terminator programı minumum bilgisayar kaynağı ihtiyacı ile en hızlı taramaları gerçekleştirerekk sizleri internet ortamında bulabilecek olası tüm zararlara karşı korumaktadır. 

Tarama esnasında oluşan tüm şüpheli dosyalar karantina altına alınmaktadır. Spyware Terminator programı karantinaya alınan dosyaların artık zarar vermemesi için gerekli korumayı sağlamaktadır. Otomatik ayarlanabilir bir program olup güncel ve etkili bir koruma sağlamaktadır. 

İstediğiniz zaman tarama yapmanıza imkan sağlayan Spyware Terminator programı arka planda çalışabilen tarama işlemi esnasında yaptığınız diğer işlerden sizi alıkoymadan rahatlıkla bilgisayarı kullanmaya devam etmenize yardımcı olmaktadır. 

Eğer sizde başarılı bir antivirüs programına gerek duyuyorsanız Spyware Terminator programını sitemizden güvenli bir şekilde indirip kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Antivirüs
VERSIYON
3.0.0.74
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
1,509
HEMEN İNDİR (1.06 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?