Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

StarBurn
Ücretsiz CD/DVD Yazma Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

StarBurn programı sayesinde CD, DVD, Blu-ray yada HD-DVD yazdırma işlemleri için kullanabileceğiniz kaliteli bir yazılımdır. Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabileceğiniz StarBurn programı ile imaj dosyalarını kaydedebilirsiniz. Müzik CD'lerinde bulunan müzikleri bilgisayarınıza kaydetmenize imkan sağlayan StarBurn programı ekstradan araçları da içerisinde bulundurmaktadır. 

Sade ve kullanışlı bir arayüze sahip olan StarBurn programı içerisinde çeşitli tüm özellikleri bulundurmaktadır. Sol tarafta yer alan menü üzerinden ihtiyacınızı olan aracı da kolay bir şekilde seçebilirsiniz. 

Sesleri, videoları ve veri yönetimi için kullanıcılara özel araçlar sunan StarBurn programı aynı zamanda tekrar yazmanıza olanak tanımaktadır. DVD, CD, Blu-ray ve HD-DVD diskler içerisinde bulunan verileri boşaltabilmeniz için de farklı araçlar sunan StarBurn programı audio sekmesi altında ses CD'leri yazdırmanıza olanak tanımaktadır. CD'lerin içerisinde bulunan müzikleri bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz. Video sekmesi altında DVD, SVCD ve VCD formatlarında video diskleri yazdırabilirsiniz. 

Data sekmesini kullanarak bir veri CD'si yazdırabileceğiniz StarBurn programı diskin görüntüsünü ISO formatında bilgisayarınıza rahatlıkla kaydedebilirsiniz. Eğer yeni bir disk yazmaya karar verdiyseniz StarBurn programını kullanarak sanal disk oluşturabilirsiniz. Eğer sizde CD ve DVD'lerinizi yazdırmak istiyorsanız StarBurn programını Windows bilgisayarınızda denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
15.2
BOYUT
19.36 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
2,425
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.