State of Extinction Demo

State of Extinction Demo

Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Taş Devrinde Geçen Rol Yapma Oyunu

State of Extinction Demo, Windows bilgisayarınızda oynayabileceğiniz Taş Devri'nde geçen başarılı bir oyundur. Windows işleitm sistemli bilgisayarınızda oynayabileceğiniz State of Extinction Demo'da sizleri zorlu bir hayat mücadelesi bekliyor. 

Kaliteli grafiklere sahip olan State of Extinction Demo oyunu güçlü ve dayanılı insanlardan oluşan bir kabile bulunduruyor. Nasıl hayatta kalacağınızı planlamanız gereken State of Extinction Demo oyununda diğer yandan yeni kabile liderlerini de belirlemeniz gerekiyor. 

Millattan önce 40.000 yılda başlayan bir hikayeye sahiptir. Başarılı bir rol yapma oyunu olup Edan adlı kahramanın yerine geçip oyuna devam ediyoruz. Edan kabilesinin geleceğini belirlediğiniz State of Extinction Demo oyununda gençlikten yetişkiniğe geçişi tamamlamanız gerekiyor. 

Sistem Gereksinimleri
64 Bit Windows 7 veya daha üst versiyon 64 Bit bir işletim sistemi
2.4 GHZ çift çekirdekli Intel işlemci
4 GB RAM
Nvidia GeForce GTX 480 ekran kartı
2 GB boş depolama alanı
DirectX uyumlu ses kartı


Ne yazık ki çok kaliteli grafiklere sahip değil ancak animasyonlar daha başarılı ayrıca karakter modellemeleri grafikleri kadar kötü değil. Eğer sizde zorlu bir hayatta kalma mücadelesine gerek duyuyorsanız State of Extinction Demo'yu denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Macera ve RPG
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
1,387
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?