Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Sticky Password FREE
Şifreleri Saklama ve Form Doldurma Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 7 yıl önce

Şifreleri unutmak artık çok kolay. İnternet hizmetlerinin birçoğuna kayıtlı olup bazen şifreleri unutabiliyoruz. Sticky Password programı şifresini unutan kullanıcıları düşünmüş!

Sosyal ağların yanısıra banka hesaplarınızı bile girebileceğiniz güvenli bir program olduğunu söylemek mümkün. Bulut depolama hizmetlerinin şifrelerini, kullanıcı adlarını, sosyal medya hesaplarınızın şifreleri- kullanıcı adları ve daha birçok şifre ve kullanıcı adı! Tüm bunların şifrelerini unutanları düşünen Sticky Password programı ücretsiz olarak sunulmaktadır. Güvenli bir hizmet olup mevcut şifrelerinizi korumak için direkt olarak tüm web servislerinin kullanıcı adları ve şifrelerini kendi sunucularına güvenli bir şekilde tutabiliyorsunuz. Hızlı ve güvenli yoldan şifrelerinizi yada kullanıcı adlarınızı kullanarak bu hizmetlere giriş yapmak daha hızlı hale geliyor. 

Sticky Password programının altında sitelerinizi farklı kategoriler altında kaydedebiliyor ve daha hızlı ulaşabiliyorsunuz. 

Güvenli şifreler oluşturamıyorum diyorsanız yine Sticky Password programı yardımınıza koşuyor. Sayılar, harfler ve özel karakterlerden oluşan şifreleri de güvenli bir şekilde oluşturabilirsiniz.  Arayüz bakımından basit bir tasarıma sahip olduğundan dolayı zorluk çekebileceğinizi sanmıyorum. Umuyorum ki programı kullanmaya başladığınız andan itibaren tüm işlevleri kolay bir şekilde bulursunuz. 

Tarayıcı için şifre desteği sunarken yer imleri, kimlik bilgilerinizi ve güvenli notları saklayabilmeniz için kullanıcı dostu bir programdır. Sticky Password programı güvenli bir şifre yöneticisi olup onlara kolay bir şekilde erişmenize imkan sağlayan başarılı bir hizmettir. 

Web tarayıcılar için eklenti desteği içermektedir. Popüler web tarayıcıları ki bunlar arasında başta Firefox, Opera, Safari, Google Chrome, Maxthon ve Internet Explorer tarayıcıları yer alıyor. Form alanları tespit ve bunları veritabanına eklemek amacıyla kimlik bilgilerinizi ekleyebilirsiniz. 

Kimlik bilgilerinizi güvenli bir şekilde depolayabileceğiniz bir program olup taşınabilir modu ve ana şifresi ile dikkat çekmektedir. 

Son olarak şunu söylemeliyim. Ücretsiz versiyonunda bazı sınırlamalar yer almaktadır. Dilerseniz tam sürümünü satın alarak sınırlamaları ortadan kaldırabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
6.0.15.469
BOYUT
20.04 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,443
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows 2003 / Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.