SuperEasy Password Manager

SuperEasy Password Manager

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Şifre Güvenliği Sağlama ve Şifre Yönetme Programı

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabileceğiniz SuperEasy Password Manager programı sayesinde çevirimiçi güvenliğinizi sağlayabilirsiniz. Yüksek güvenlik çözümlerinin yanısıra kapsamlı özellikler sunan başarılı bir şifre yönetim hizmetidir. Bildiğiniz gibi gün geçtikçe kullandığımız servislerin sayısı da fazlasıyla artıyor. Bunların şifresini akılda tutmakta zor bir hal alıyor. Her servis için farklı şifre kullanmayı tercih eden kullanıcıları zorlayan şifre hatırlama sorununu ortadan kaldırıyor.

Şifrelerinizin güvenilir bir şekilde saklanmasını sağlayan SuperEasy Password Manager programıyla bankacılık işlemlerinizi, online alışverişleri, internet üzerinden verilen yemek siparişlerini, fatura ödemeleri ve diğer internet bazlı servisler için kullandığınız şifrelerin başkaları tarafından ele geçirilmemesi hayati bir öneme sahip olabiliyor çoğu zaman. Bu işlemlerinizi güvenli bir şekilde gerçekleştirmenize olanak sağlayan SuperEasy Password Manager programı şifrelerinizi otomatik olarak doldurmanıza imkan sağlıyor. 
Program da tek bir ana şifre oluşturmanız yeterli oluyor. Kullanıcı adı ve şifreyi başka birinin tahmin etmesinin zor olacağı güçlü bir şifre seçmenizi öneriyorum. 

Ekranda şifre bölümünde istenen tüm boş alanları otomatik olarak dolduan SuperEasy Password Manager programı içerisinde yer alan çeşitli özellikleri seveceğinize inanıyorum. Eğer sizde şifre güvenliğinizi sağlamak istiyorsanız SuperEasy Password Manager programını kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Şifreleme
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
1,351
HEMEN İNDİR (13.28 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?