Superstring

Superstring

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Şarkı Sözü Videosu Yapma Programı

Windows işletim sistemli bilgisayarlarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış Superstring programı sayesinde Lyric videolar yapabilirsiniz. Şarkı sözleri içeren videolar yapmak için içerisinde detaylı seçenekler bulunduran program ile şarkınızı atıp dilediğiniz arka planı ekleyebilirsiniz. 

Basit bir kullanıma sahip olan program özel bilgi gerektirmez. Lyric video yapma konusunda sizlere yardımcı olacak olan Superstring programı her ne kadar Türkçe dil desteğine sahip olmasa da anlaşılır olduğu için zorlanacağınızı düşünmüyorum. 

Superstring Nasıl Kullanılır?
Superstring programı ile video hazırlamak için öncelikle şarkınızı belirlemeniz ardından içe aktarmanız gerekiyor. Dilerseniz sürükle bırak yöntemiyle şarkınızı programa getirebilirsiniz. Ardından şarkının sözlerini ekleyip zamanlamayı ayarlamanız gerekiyor.

Yazı stilini kendi zevkinize göre ayarlamanız mümkün. Son olarak ise güzel bir arka plan belirlemeniz gerekiyor. Arka planı da metinler gibi özelleştirme şansına sahip olmanız gerekiyor. Hazırlamış olduğunuz videoları istediğiniz platformda paylaşabilirsiniz.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Video Araçları
VERSIYON
2.6.6
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
6,735
HEMEN İNDİR (38.71 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?