Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

SurfSafe VPN
İnternet Güvenlik ve Anonim Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

SurfSafe VPN programı ile IP adresinizi saklayarak internette özgürce gezinmenin tadını çıkarın.. 

Kişisel bilgilerinizi çalmak isteyenlere göz açtırmak istemiyorsanız IP adresinizi değiştirmeyi düşünebilirsiniz. Başka bir coğrafi konumu kullanarak internette kimliğinizi saklayabilirsiniz. Kimlik avcılarının ve sanal dolandırıcıların size ait olan bilgilere ulaşmasını engellemektedir. 

İnternet üzerinden verileriniz nedeniyle takip edilebilir yada bir hack saldırısına kurban gidebilirsiniz. Antivirus programları sizi bir yere kadar idare edebiliyor olsa da SurfSafe VPN programına benzer VPN programları sizlere kişisel güvenliğiniz için tam vaadlerde bulunuyor. 

Google yada Facebook gibi hizmetler üzerinde hareketlerinizi rakip edebilecek olanlar için SurfSafe VPN programını kullanarak dış tehditleri uzaklaştırabilirsiniz. 

Güvenli internet kullanımı için tercihiz olabilecek VPN programları arasında yer alan program piyasasında iyi bir yere sahip olduğundan dolayı kullanıcılarına güven veriyor. Eğer sizde internet güvenliğinizi üst seviyelere çıkartmak istiyorsanız sitemizden güvenli bir şekilde SurfSafe VPN programını indirebilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
SON SÜRÜM
3.2
BOYUT
1.73 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,974
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.