Tencent PC Manager

Tencent PC Manager

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Ücretsiz Antivirüs Programı

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabileceğiniz Tencent PC Manager programıyla bilgisayarınızı virüslerden koruyabilirsiniz. 

Ücretsiz olarak sunulan ve kolay bir kurulum sürecine sahip olan Tencent PC Manager programıyla bilgisayarınıza girmek isteyen virüsleri ortadan kaldırabilirsiniz. 

Truva atları, rootkitler, solucanlar ve benzeri kötü amaçlı yazılımları kaldırarak güvenliğinizi sağlayabilirsiniz. Sisteminizi sizin bilginiz ve onayınız dışında ele geçiren zararlı yazılımları devredışı bırakan Tencent PC Manager en iyi savunma yollarından biri olup bilgisayarınıza virüslerin sızmasını önlüyor. 

Şüpheli dosyaları tespit ettiğinde otomatik olarak kaldırabilen Tencent PC Manager programıyla dilerseniz gerçek zamanlı koruma desteğinden de yararlanabiliyorsunuz. Genel virüs taramaları yapabildiğiniz Tencent PC Manager programı farklı tarama seçenekleri sunuyor. Belli dosya ve klasörleri de tarayabiliyorsunuz. Eğer sizde sisteminizde güvenlik kalkanına ihtiyaç duyuyorsanız Tencent PC Manager'ı kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Antivirüs
VERSIYON
10.4.25533.501
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
1,798
HEMEN İNDİR (159.56 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?