Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Tencent PC Manager
Ücretsiz Antivirüs Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabileceğiniz Tencent PC Manager programıyla bilgisayarınızı virüslerden koruyabilirsiniz. 

Ücretsiz olarak sunulan ve kolay bir kurulum sürecine sahip olan Tencent PC Manager programıyla bilgisayarınıza girmek isteyen virüsleri ortadan kaldırabilirsiniz. 

Truva atları, rootkitler, solucanlar ve benzeri kötü amaçlı yazılımları kaldırarak güvenliğinizi sağlayabilirsiniz. Sisteminizi sizin bilginiz ve onayınız dışında ele geçiren zararlı yazılımları devredışı bırakan Tencent PC Manager en iyi savunma yollarından biri olup bilgisayarınıza virüslerin sızmasını önlüyor. 

Şüpheli dosyaları tespit ettiğinde otomatik olarak kaldırabilen Tencent PC Manager programıyla dilerseniz gerçek zamanlı koruma desteğinden de yararlanabiliyorsunuz. Genel virüs taramaları yapabildiğiniz Tencent PC Manager programı farklı tarama seçenekleri sunuyor. Belli dosya ve klasörleri de tarayabiliyorsunuz. Eğer sizde sisteminizde güvenlik kalkanına ihtiyaç duyuyorsanız Tencent PC Manager'ı kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
10.4.25533.501
BOYUT
159.56 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,650
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.