Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

TeraCopy
Dosya Taşıma ve Kopyalama Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabileceğiniz TeraCopy programı sayesinde bilgisayarınızda yer alan dosyaları kopyalama ve taşıma işini kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Dosya taşırken yada kopyalarken uzun süren işlemlerden sıkıldıysanız TeraCopy programını kullanarak kopyalama işlemini hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Dinamik olarak ayarlanmış tamponlar kullanarak araştırma zamanını düşüren TeraCopy oyunu iki fiziksel sabit disk arasındaki dosya transfer işlemini hızlandırmanıza imkan sağlıyor. 

Dosya transfer işleminizi duraklatmanıza ve devam ettirmek gibi ekstra özellikler bulunduran TeraCopy programı kopyalama işlemlerini dilediğiniz zaman tek bir tıklamayla durdurmanıza ve sistem kaynaklarını boşaltarak daha sonra dosya transferine kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz. TeraCopy dosyaları birçok kez dener ve haledilmeyecek bir sorunla karşılaştığınız zaman hatalı dosyayı atlayarak tüm transfer işleminin bozulmasını engellemektedir. 

Dosya transferlerini size gösteren ve problemi çözmeniz için gerekli imkanı sağlayan TeraCopy programını denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
2.3
BOYUT
2.55 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,352
GELİŞTİRİCİ
Code Sector
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.