The Last Dream: Developer`s Edition

The Last Dream: Developer`s Edition

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Hikaye Odaklı Macera Oyunu

The Last Dream: Developer`s Edition, Windows bilgisayarınızda oynayabileceğiniz zorlu bulmacalar içeren bir macera oyunudur. Windows işletim sistemli cihazlarınızda oynamanız için hazırlanmış içerisinde çözülmesi zor bulmacalar bulundurmaktadır. 

Görsel açıdan adeta şölen sunan The Last Dream: Developer`s Edition oyunu point & click türündeki macera oyunlarının güzel bir örneği olarak karşımıza çıkıyor. 

The Last Dream: Developer`s Edition oyununda trafik kazasında kaybetmiş olan bir kahramanın hikayesine konuk oluyoruz. Oyunda kahramanımız ne yazık ki karısını kaybetmiş. Onu kaybettikten sonra kabuslar onu artık yalnız bırakmamış ve zor günler geçirmeye başlamıştır. Gece rüyalarında karısını görmeye başlayan kahramanımız zor bir süreçten geçiyor. Ayrıca her gece karısı Elizabeth güya ona gelmeye çalışıyor.

Rüyalarda karşımıza çıkan bir ipucunu değerlendirip ilerlediğimiz The Last Dream: Developer`s Edition oyununda tüm olaylar birden bire değişiyor. Oyun içerisinde bulunan belli eşyaları keşfedip kullanmamız gerekiyor. Farklı mekanları sık sık ziyaret ettiğimiz The Last Dream: Developer`s Edition oyunu özel olarak hazırlanmıştr. 

Farklı bir atmosferin yer aldğı The Last Dream: Developer`s Edition oyununda rüyalar dünyasının karışmaya başladığı bir atmosfer ise bizleri bekliyor. Eğer sizde zorlu bulmacaların yer aldığı farklı bir macera oyunu oynamak istiyorsanız The Last Dream: Developer`s Edition'u Windows bilgisayarınızda mutlaka denemelisiniz. 

The Last Dream: Developer`s Edition Sistem Gereksinimleri
- Windows XP işletim sistemi

- 1.5 GHZ işlemci

- 1 GB RAM

- 256 MB video bellek

- 2000 MB boş depolama alan

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Macera ve RPG
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
1,243
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Ziyaretçi Ziyaretçi 3 ay önce
bu oyun süper