The Mammoth: A Cave Painting

The Mammoth: A Cave Painting

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Sanatsal Macera Oyunu

Windows işletim sistemli bilgisayarlarınızda oynayabileceğiniz tamamen ücretsiz olarak sunulan The Mammoth: A Cave Painting oyununda tarih öncesine yolculuk ederek bir anne mamuta yardım etmeniz gerekiyor. Ücretsiz olarak sunulmasına rağmen  oyun reklam içermemektedir. Oyunda tarih öncesi çağlara yolculuk edip anne mamuta yardım ediyoruz. Yavruları kurtarmak için mücadele eden anne mamutun hikayesine konuk olduğumuz The Mammoth: A Cave Painting oyununda vahşi bir doğayla karşı karşıyayız. 

Oyundaki temel amacınız yavruları bulup sonrasında onlarla birlikte sürüye geri gitmek. Gerçek zamanlı olarak seslendirme yapan oyun el çizimi grafikleri bir masal kitabından çıkmış gibi. Basit bir şekilde ilerleyen The Mammoth: A Cave Painting oyununda her yaştan oyun severlere hitap etmektedir. 

Oldukça başarılı bir hikaye yapısına sahip olan The Mammoth: A Cave Painting'i oynamak istiyorsanız sitemiz üzerinden indirme işlemini başlatabilirsiniz. Ziyaret ettiğiniz internet sitesi üzerinden oynayabildiğiniz gibi indirme işlemi gerçekleştirip tarayıcıya gerek duymadan da oynayabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Macera ve RPG
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
1,108
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?