The Panic Room

The Panic Room indir

Eklenme Tarihi: 7 yıl önce

Point & Click Türünde Macera Oyunu

Bulmaca çözme yeteneklerine güvenen Windows kullanıcılarının seveceğine inandığım keyifli bir macera oyunudur. Bilgisayarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olup sırlarla dolu bir eve konuk oluyoruz. Kuklacı adı verilen ve bununla birlikte insanlığa karşı dinmez bir öfke besleyen bir caninin sığınağı haline gelen bu oyunda eve hapsedilten sonra onlar üzerine canice oyunlar oynanıyor.

Kuklacı'nın amaçlarını ve bu insanlara neler olduğunu bulmaya çalıştığımız The Panic Room oyunu point % click türündedir. Oyun içerisinde köşkün farklı odalarnı ziyaret edip gizli eşyaları ve ipuçlarını bulmaya çalışıyoruz. İpuçlarını gerekli yerde kullanıp bulmacaları çözmeye çalıştığımız bu oyunda hikaye boyunca ilerlememiz gerekiyor. 


Sürükleyici bir hikayesi ve eşsiz atmosferi olan oyun ücretsiz olarak sunulmaktadır. Karanlık konakta yaşadığımız oyunda diğer karakterle özgürlük için savaşıyorsunuz. İçerisinde farklı oyun modları bulunduran The Panic Room oyunu 2 boyutlu çizim grafikleri bulundurmaktadır. Grafiklerin de bu oyun için yeterli düzeyde olduğunu söyleyebilirim. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Macera ve RPG
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
1,935
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?