The Prison Game

The Prison Game

Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Türk Yapımı Hayatta Kalma Mücadele Oyunu

The Prison Game, Windows bilgisayarınızda oynayabileceğiniz zorlu bir hayatta kalma mücadele oyunudur. 

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabileceğiniz The Prison Game oyununda azılı suçluların arasına girip hayatta kalmak için mücadele vermeniz gerekiyor. Geliştirme sürecinde olup yüksek kaliteli bir oyun yapısına sahiptir. 

Son derece başarılı bir rol yapma oyunu olup tamamen ücretsiz olarak sunulmaktadır. H1Z1 ve DayZ benzeri rol yapma oyunu seçeneklerine dişli bir rakip olarak ortaya çıkmaktadır. İyi bir yapıma sahip olan The Prison Game oyunu hikayesi ile alternatif bir gelecekte geçmektedir. Oyun içerisinde dünyadaki suç oranının büyük bir miktarda arttğına şahit oluyorsunuz. 

Heyecanın eksik olmadığı The Prison Game oyununda hayatta kalmak için iyi bir mücadele vermeniz gerekiyor. Farklı yolları tercih edip hayatta kalmak için elinizden geleni yapacağınızdan şüphem yok. Zaman zaman gizli bir şekilde hareket ederek diğer suçluları tuzağa düşürebiliyorsunuz. Ayrıca fiziksel ve silah gücünüzü de kullanabiliyorsunuz. 

Oyun içerisinde kendinize ait güvenli alanlar oluşturabildiğiniz gibi kendi silahlarınızı da inşa etmeniz mümkün. Toplamış olduğunuz parayla şehir dışından gelen dronelar aracılığıyla içeriye malzeme de sızdırmanız mümkün. 

Yüksek kaliteli grafiklerle ön plana çıkan başarılı bir online oyun olup Windows bilgisayarınızda denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Macera ve RPG
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
3,129
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?