The Secret of Pineview Forest

The Secret of Pineview Forest

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Gizem Dolu Korku Oyunu

Karanlık bir ormandan çıkabileceğinize inanıyor musunuz?

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda oynamanız için hazırlanmış The Secret of Pineview Forest oyununda yer alan ürpertici öğeler ile aksiyon dolu anlar yaşayacaksınız. Ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz oyun gerçekleşmiş olayı anlatan bir oyun olmasıyla biliniyor. Daha önce çıkış yapmış Pineview Drive adındaki korku oyununun öncesinde yaşanmış olan gerçekleri anlatan oyunda gizemli bir şekilde ortadan kaybolan eşyaların izini bulmaya çalışıyoruz. 

Karanlık bir ortamın hakimiyet kurduğu The Secret of Pineview Forest oyununda ter edilmiş olan mekana varmak için büyük bir ormanı keşfetmemiz ve yolumuzu elinde sonunda bulmamız gerekiyor. Ancak sürekli olarak bizleri bilinmeyen bir tehlike bekliyor. Sakinliğimizi bir an olsun elimizden bırakmamamız gereken oyunda eğer panik yaparsak adeta bir kabusun içine çekiliyor.

Sinirimizi ve sabrımızı sonuna kadar test eden The Secret of Pineview Forest oyununda eşimizin başına ne geldiğini öğrenmek için burada 30 günden fazla bir süre kalmamız gerekiyor. Oyunda içinden geçtiğimiz karanlık ormana konuk olup ilerlemeye çalışırken büyük bir mücadele veriyoruz. Eğer sizde bu tarz gizemli korku oyunlarından keyif alıyorsanız mutlaka The Secret of Pineview Forest'ı denemelisiniz. 

The Secret of Pineview Forest Sistem Gereksinimleri
- Windows Vista işletim sistemi

- 2.8 GHz Intel Core 2 Duo veya AMD Athlon X2 işlemci

- 4 GB RAM

- nVidia GeForce GTX 570 veya eşdeğer özelliklere sahip ekran kartı

- DirectX 9.0c

- 3 GB boş depolama alanı

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Macera ve RPG
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
1,793
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?