The SKIES

The SKIES indir

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Online Hayatta Kalma Mücadele Oyunu

Windows işletim sistemi bilgisayarlar için hazırlanmış farklı bir senaryoyla karşınıza çıkan online hayatta kalma oyunudur. Yakın bir geleceğe yolculuk ettiğimiz oyunda iklim dengesizliklerini küresel ısınma sonucuyla dünyanın çöle dönüşmesi gibi temel ihtiyaçları karşılayamamak oyunda işimizi oldukça zorlaştırıyor. Kaliteli grafiklere sahip olan bu oyunda kendi yolumuza izleyerek hayatta kalma mücadelesi veriyoruz. Zorlu bir dünyada hayatta kalmak gerçekten çok zor. 

Oyun içerisinde hayatta kalabilmek için farklı yollar izlemeniz gerekiyor. Dilerseniz oyunda diğer oyuncuların sahip olduğu şeyleri yağmalamak için onlarla mücadele edebilirsiniz. Dilerseniz de herhangi bir klana katılıp ortak bir şekilde hayatta kalmak için mücadele verebilirsiniz. The SKIES oyununda oyunun ekonomisini de oyuncular belirliyor. Post apokaliptik senaryosuyla benzerlerinden sıyrılan oyun güncellemeler ile zenginleştirilmiş. 

Crafting sistemi bulunduran oyun orta düzeyde grafiklere sahiptir. Bu nedenle sisteminizi fazla yormaz. Sorunsuz bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz. Eğer sizde hayatta kalma mücadele tabanlı online oyunları seviyorsanız The SKIES'i denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Macera ve RPG
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
1,487
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?