The Walking Dead: Michonne

The Walking Dead: Michonne

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Walking Dead Macera Oyunu

Windows işletim sistemli bilgisayarlarınızda oynamanız için hazırlanmış The Walking Dead: Michonne oyununda sizleri macera dolu anlar bekliyor. The Walking Dead serisinin yeni ve aynı zamanda heyecan dolu bir oyunudur. 

Oyun hatırlanacağı üzere Tellta Games tarafından yayınlanmış ve hikayesi dışına çıkıp altenatif olaylarla karşı karşıya gelmiştiniz. Farklı kahramanlarla maceraya atıldığınız The Walking Dead: Michonne  oyununda dizinin en sevilen kahramanları arasında yer alan katanasıyla zombilerin kabusu olan Michonne'ü bir oyun kahramanı yapmaktadır. 

Michonne odaklı olan The Walking Dead: Michonne oyununda hikayenizde kahramanınızın kötü anılarla dolu geçmişine de tanık oluyoruz. Rick ve ekibinden ayrıldıktan sonra nasıl tek başına hayatta kalmaya başardığını ve neler yaptığını öğreniyoruz. 

Farklı sezonlar şeklinde hazırlanan bir seri oyunu olup gelecekte yayınlanacak olan sezonlara da sahip oluyoruz. Heyecan dolu aksiyon sahnelerini birleştiren The Walking Dead: Michonne oyununda zorlu kararlar almamızı gereken durumlar da beraberinde geliyor. 

Çizgi roman tadında grafiklere sahip olan The Walking Dead: Michonne düşük sistem gereksinimlerine sahip olduğu için fazla sorun yaşamayacağınızı düşünüyorum. 

The Walking Dead: Michonne Minimum Sistem Gereksinimleri:
 
- Service Pack 3 yüklü Windows XP işletim sistemi

- 2 GHZ Core 2 Duo veya eşdeğer özelliklere sahip bir işlemci

- 3 GB RAM

- 512 MB video belleğe sahip ATI veya Nvidia ekran kartı

- DirectX 9.0

- 3 GB boş depolama alanı

- DirectX 9.0c uyumlu ses kartı

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Macera ve RPG
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
2,243
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?